De fantastische Roald Dahl workshop

Hey! Jij daar! Ja, jij!

Kom, stap mee in het bootje en vaar samen met de Oempaloempa's de chocoladerivier af. Mathilda en Daantje, de wereldkampioen, zijn er ook! Durf jij onderweg de GVR een hand te geven én de Reuzenkrokodil te aaien?

Reserveer snel je gouden ticket en kom met ons meespelen in de fantastische wereld van Roald Dahl.

Wat komt er allemaal aan bod ?

In deze workshop zitten de volgende concrete muzische en andere doelen:

  • Durven verbeelden en verzinnen
  • Het domein “taal” als kunstvorm verkennen en erbinnen experimenteren
  • Spelen met taal
  • Alle zintuigen intensief gebruiken
  • Leren samenwerken a.d.h.v. creatieve, frisse oefeningen
  • Zelfexpressie vergroten
  • Werken aan zelfvertrouwen
  • Spelenderwijze leren over verhaalopbouw, uitdiepen van personages
  • Uitbreiding woordenschat
  • Stimuleren van taalvaardigheid
  • Zich kunnen uiten d.m.v. dramatische expressie
  • Meer te weten komen over de achtergrond van een schrijver en de link leggen met zijn boeken
  • En ondertussen ook veel zin krijgen om achteraf nog meer te willen genieten van het werk van Roald Dahl!

De workshop duurt 2 lesuren en is bedoeld voor kinderen vanaf het tweede leerjaar tot en met het zesde leerjaar. 

Is er iets wat de school/bib moet voorzien?

Graag een ruimte met meer dan voldoende plaats. Genoeg stoelen voor het aantal kinderen. Enkele tafels. Een knusse zithoek zou een leuke verrassing zijn. De rest van het materiaal breng ik zelf mee.

Gelieve op voorhand door te geven of er kinderen met voedselallergieën zijn. Je weet maar nooit dat we bij Willy Wonka terecht komen….

 

Wie geeft de workshop?

De organisatie is in handen van BoekGoesting. Deze organisatie is erop gericht om jong en oud zin te laten krijgen in het lezen en schrijven van boeken.

De begeleidster is Nathalie Stroobant, zelf moeder van 3 kinderen (16, 14 en 12 jaar), jeugdschrijfster, begeleidster bij Kinder- en Jeudboekenjury Oosterzele, psychologe, organisatrice workshops i.v.m. leespromotie en schrijfvaardigheid

De workshop kost 250 euro, excl vervoersonkosten en BTW.

 

Details

Georganiseerd door BoekGoesting

Docent Nathalie Stroobant, oprichtster van BoekGoesting en auteur van "De bijzondere uitvinding van Boris Bord" en "(W)onderwater

Duur 1 dag(deel)

Prijs € 250.00

Regio Op aanvraag

Extra info Bezoek de website

Leeftijdscategorie -18

Type Groepscursus

Jouw cursus op Creatief Schrijven?

Dat kan! Geef je op als organisator en publiceer gratis je cursussen op Creatief Schrijven.

Geef je nu op!