Met je teksten het podium op
Hoe zorg je ervoor dat luisteraars niet indommelen als jij jouw zelfgeschreven teksten op een podium brengt? En wie ben jij als je voor een publiek staat? Een verteller? Een dichter? Een performer?
In deze cursus gaan we op zoek naar je eigen podiumpersoonlijkheid en leert rasperformer Stijn Vranken je verschillende vaardigheden aan om die verder te ontwikkelen.
Op basis van je eigen zelfgeschreven teksten onderzoeken we zowel individueel als in groep waar jouw specifieke sterktes liggen. En die vijlen we dan bij tot ze helemaal op scherp staan.
We sluiten de reeks af met een toonmoment voor een beperkt publiek.
Wat breng je mee? Eigen teksten en een gezonde portie lef
copy foto: Sarah Vanheuverzwijn
Begeleiding
Dichter Stijn Vranken schreef verschillende dichtbundels en is een veelgevraagd poëzieperformer in Vlaanderen en Nederland. Hij is de bezieler van De Sprekende Ezels, een experimentele broedplaats voor vers literair en muzikaal podiumtalent.
"Stijn Vranken is een fijne coach die een veilige haven biedt."
Locatie en toegankelijkheid
De cursus vindt plaats in de Schrijfhub van Creatief Schrijven vzw, op tien minuten wandelen van station Antwerpen-Berchem.
De Schrijfhub is rolstoeltoegankelijk.
Prijs
Voor de cursussen in onze Schrijfhub kies je zelf welk tarief het best op jou van toepassing is:
Standaardtarief: 145 euro
Je betaalt voor de kosten van je cursus (materiaal, docent, locatie). Niet meer, niet minder.
Steuntarief: 165 euro of 225 euro (cursus + Taaldeel)
Je betaalt enkele euro’s extra en/of je koopt ook een Taaldeel. Met deze extra bijdrage(n) help je mee om onze cursussen betaalbaar te houden voor anderen.
Reductietarief: 125 euro
Je betaalt minder omdat je het (even) wat minder breed hebt.
Kansentarief:
Heb je recht op verhoogde tegemoetkoming? Dan krijg je 80% korting.
Per cursus is er een beperkt aantal plaatsen aan kansentarief. Stuur een mailtje naar info@creatiefschrijven.be met vermelding ‘tegemoetkoming en de naam van de cursus’. Zazie helpt je met plezier verder.
Korting op boek 'Creatief Schrijven - 52 inzichten en oefeningen'
10% korting, dat krijg je als je het boek ‘Creatief Schrijven - 52 inzichten en oefeningen’ bij deze cursus bestelt. Klaar om je schrijfspier te trainen (mèt 10% korting): vink dan het extra veld aan op het inschrijfformulier.
Deze korting geldt enkel voor verzending in België.
